Auhinnatud arhitektuuriga Nõmme Uisupark alustas uut hooaega

27. novembril algas Nõmme Gümnaasiumi Uisupargi neljas hooaeg. Kui varasematel hooaegadel on Nõmmel uisuhooaeg alanud detsembris, siis sel korral õnnestus algus tuua u nädala võrra ettepoole juba novembri lõppu ja seda ikka selleks, et uisuhooaega Nõmme kogukonnale pikendada.

Teine hea uudis on see, et sel hooajal on Nõmme Uisupargi jääväljak ca 15 protsendi võrra suurem ja seda ikka selleks, et nõmmekatel oleks rohkem ruumi uisutada.

Lisaks eelmainitutele headele uudistele toimus kahe hooaja vahel, möödunud suvel, Aasta Tehasemaja 2021 konkurss, mille eesmärk on propageerida puitu kui mitmekülgset ehitusmaterjali ja tunnustada puitmaju, mis on valminud Eesti ettevõtete poolt rõhuasetusega aspektil “tehases toodetud”. Parima väikeehitise kategoorias tuligi võitjaks Nõmme Uisupark. Olgu siinjuures nüüd väljatoodud suure töö tegijad ehk arhitektid Edina-Dufala Pärn, Martin Pärn ja Sven Sõrmus (kõik ISEASI OÜ) ja insenerid Signe Hantsom (Akso-Haus OÜ) ning Andres Lehtla (Kuupmeeter OÜ). Võidutöö valmistas Akso-Haus OÜ. Tellijana saame koostööd arhitektide, inseneride ja Akso-Haus OÜ-ga ainult kiita. Selle kinnituseks oleme koostööd teinud tänase päevani. Tellijana on meil loomulikult hea meel, et meie pingutusi on märgatud ja pingeline töö on selle äramärkimise kaudu ka teenitud tasu saanud.

Kuid mis kasu on sellest, kui Sul on auhinnatud Uisupark, aga pole külastajaid. Meie südamlik tänu kuulub kõigile vanadele ja tulevastele klientidele, kelle jaoks me seda tööd iga-aastaselt teeme. Uisupargi külastuste numbrite tõus iga-hooajaliselt on kinnitanud, et ajame koos oma partneritega õiget asja.

Selleks, et saaksime oma tööd parimal võimalikul viisil teha ongi vaja enda ümber häid partnereid. Nõmme Uisupargi tiim tänab siinjuures aastatepikkuse koostöö eest Nõmme Gümnaasiumi koolipere, Nõmme Linnaosa Valitsust, Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalametit ning Kadrioru Parki.

Soovime Teile rõõmsat ja särtsakat uut uisuhooaega ning ilusat aasta lõppu! 

Olge terved ja jääge meiega,

Fred Randver

Est