Kõik Tallinn Uisupargid avatakse juba 19. ja 20. novembril 2022

Tallinna uisuväljakud alustavad tööd novembri kolmandal nädalavahetusel. Talvemõnusid on oodatud nautima kogu linnarahvas – pealinna koolid saavad jätkuvalt korraldada liuväljakutel tasuta liikumistunde, niisamuti on ette nähtud tasuta külastusvõimalused seenioridele. 

Vanalinna ja Mustamäe Uisupargid avatakse laupäeval, 19. novembril, Lasnamäe ja Nõmme liuväljakud pühapäeval, 20. novembril. Linlaste ja külaliste seas ülipopulaarne Vanalinnas asuv Harju tänaval asuv Uisupark avab tänavu oma 17. hooaja. Mustamäel avatakse uus liuväli renoveeritud Männi pargis ning Nõmmel juba varasemast tuttavas Nõmme Gümnaasiumi pargis. Lasnamäe uisusõbrad on oodatud eelmisel sügisel rajatud Tondiraba pargi liuväljale.                                     

Hommikutundidel saavad Tallinna uisuplatse tasuta kasutada linna kooliõpilased. Möödunud  talvel tehti neljas Uisupargis kokku üle 113 100 külastuse, neist enam kui 40 700 olid kooligruppide külastused. Uuel hooajal on kooligrupid oodatud liuväljale esmaspäevast reedeni kell 8-17. Uisuplatsi pilet kooligruppidele on tasuta, vajadusel saab õpilane uiske laenutada 4 euro eest. Selle hooaja liikumistundidesse on novembri algusega registreeritud juba ligi 30 tuhat õpilast, enamik neist – Vanalinna liuväljale. Kooliõpilaste jaoks uisukuu number üks on veebruar, millele on planeeritud üle 9600 külastuse.

Tallinna seenioritel (alates 65+ eluaastast) on võimalik tasuta uisutada esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti vahemikus 10-17. Vähemalt korra kuus toimuvad liuväljadel tasuta eriüritused Tallinna vähekindlustatud peredele, jätkatakse ka erinevate tähtpäevade tähistamise ja lastehommikute traditsiooniga.

Pileti hinnad on samad, mis eelmisel hooajal: üks tund uisutamist pealinna uisuplatsidel maksab 6-9 eurot, lastele ja seenioridele kehtib sooduspilet 4-7 eurot.

Hooajapass, mis kehtib piiramatult kõikides uisuparkides, maksab alates 99 eurost. Traditsiooniliselt on võimalik ka kohapeal uiske laenutada. Tallinna Uisupargid jäävad avatuks märtsini alguse/keskpaigani olenevalt ilmastikust.

Jää meiega,

Uisupark

 Est