Tõeline uisufänn ostab hooaja alguses piiramatu külastusega uisupassi

Viimastel hooaegadel on jõudsalt kasvanud nõudlus hooajapasside järele. Neid ostavad just uisusõbrad, kes soovivad maksimaalselt ära kasutada uisuhooaja nelja kuud. Hooajapass on üks lisavõimalus tõelistele uisufännidele ja just nende järgi oleme nimetanud ka oma passid: FÄNN, FÄNN+ ja STAAR.

Tuginedes eelmiste hooaegade statistikale, näeme passiomanike sihtgrupina kliente, kes külastavad meid iga nädal vähemalt paar-kolm korda. Tagasiside põhjal pakume sel hooajal nelja hooajapassi. Järgnevalt anname nendest lühiülevaate vanalinna uisupargi näitel, sest just sinna ostetakse hooajapasse kõige rohkem.

Hooajapass “FÄNN” 99 eurot

Hooajapass “Fänn” on mõeldud neile, kes omavad isiklikke uiske. Kui sul on juba uisud, siis sa ju oledki uisufänn! Pass tagab piiramatu külastuse kõikidesse uisuparkidesse. Näide: nädalavahetusel maksab vanalinnas täiskasvanule pilet 9 eurot. See tähendab, et alates 12. korrast oleks pääs väljakule juba tasuta (kui käia ainult nädalavahetustel). Meie hooaeg kestab 16–17 nädalat, nii et kui uisuparki külastada kas või kord nädalas, kujuneb ühe külastuse hinnaks 6,2 eurot. Kui uisutamas käia ainult nädala sees, tuleb seda teha vähemalt 14 korda, et pass end ära tasuks. Tegelik olukord võib kujuneda aga hoopis selliseks, et mingi osa külastusi jääb nädalavahetusse ja mingi osa nädala sisse. Lasnamäel, Mustamäel ja Nõmmel tasuks pass ennast ära ainult nädalavahetustel käies (pilet 8 eurot) 13. korral ja nädala sees käies (pilet 6 eurot) 17. korral.

Hooajapass “FÄNN+” 109 eurot

Hooajapass “Fänn+” sisaldab peale piiramatu külastus arvu ka 4euroste uiskude laenutust. Näide: nädalavahetusel maksab vanalinnas täiskasvanule pilet koos uisulaenutusega 13 eurot. See tähendab, et 9 korraga on pass “Fänn+” ennast ära tasunud. Kui käia uisutamas ainult nädala sees, on pass ennast tagasi teeninud 10 korraga. Lasnamäel, Mustamäel ja Nõmmel tasuks pass ennast ära ainult nädalavahetustel käies 10. korral ja ainult nädala sees käies 11. korral.

Hooajapass “STAAR” 139 eurot

Nagu nimigi ütleb, on hooajapassi “Staar” omanikul ligipääs peaaegu kõikidele uisupargi pakutavatele võimalustele, olgu selleks kallimate uiskude laenutus, kapi kasutamine või tõukekelgu Bobby laenutus. Kui passi omanik külastab vanalinna uisuparki nädalavahetusel, soovib panna jalga kallimad uisud ning tahab kasutada Bobby ja kappi, kujuneb ühe külastuse maksumuseks 25 eurot. Seega oleks selle passi omanik omadega võidus juba 6. korral. Boonusena saab “Staari” ostja uisupargilt kingituse. Lasnamäel, Mustamäel ja Nõmmel tasuks pass ennast ära ainult nädalavahetustel käies 6. korral ja ainult nädala sees käies 7. korral.

Perepass 279 eurot

Nii nagu nimigi ütleb, on pass mõeldud peredele: kahele täiskasvanule ja nende lastele. Perepass annab piiramatu külastuse, uisulaenutuse (sh kallimad uisud), tõukekelgu Bobby ja kapi kasutuse. Näide: vanalinna uisuparki külastab nädalavahetusel 2 täiskasvanut ja 2 last. Vanemad soovivad kallimaid uiske ja lapsed soovivad Bobby peal liuelda. Suur pere tahab ka oma asjad kappi panna. Sellisel juhul kujuneb ühe külastuse maksumuseks 69 eurot: 18 eurot (täiskasvanute piletid) + 14 eurot (laste piletid) + 16 eurot (vanemate kallimad uisud), 8 eurot (laste 4eurosed uisud) + 10 eurot (2 tõukekelku) + 3 eurot (kapi kasutus). Perepass tasuks ennast ära kõikides uisuparkides juba 5. korral.

Viimaste hooaegade tagasiside näitab, et järjest enam soovitakse endale soetada hooajapass. Kuna meiegi tahame, et uisusõbrad külastaks meid korduvalt, võimaldab pass premeerida uisupargi kõige aktiivsemaid sõpru.

Nii nagu sissejuhatuses kirjas, eeldame, et passi omanik külastab uisuparki vähemalt kaks korda nädalas. Kui hooaeg kestab 16 nädalat ja passi “Fänn+” omanik (alates 16. eluaastast) käib uisutamas ligi 30 korda, teeb see ühe külastuse hinnaks 3,6 eurot. Kui ta külastab meid 20 korda, tuleb ühe külastuse hinnaks 5,5 eurot. Kui ta on eriti tubli ja jõuab uisuparki iga nädal vähemalt 3 korda (on ka selliseid!) ja külastuste arvuks tuleb 40, läheb üks külastuskord maksma 2,7 eurot.

Meie Uisupargis arvame, et uisutamine ei ole kindlasti kallis hobi, kui sellega regulaarselt tegeleda. Just regulaarsus ongi võtmesõna, sest kahjuks ainult 16 protsenti õpilastest liigub piisavalt. Uisupark annab võimaluse seda protsenti tõsta, elada tervislikumalt ja liikuda rohkem. Ka täiskasvanutele on regulaarne liikumine värskes õhus väga vajalik, sest hoiab pimedal ajal vaimu erksana ja meele rõõmsana.

Jää meiega,

Uisupargi tiim

Hooajapass soeta mugavat Uisupargi e-poest: https://pood.uisupark.ee

Est