Uisutamine Tallinnas

Sel hooajal rõõmustavad Tallinna elanikke kolm vabaõhuliuvälja, mis garanteerivad uisurõõmu kuni neljaks kuuks. Uisupargid on avatud iga päev ilmast sõltumata, kuna liuväljad on rajatud kasutades spetsiaalseid külmutusseadmeid. See tagab uisurõõmu kõigile ka plusskraadidega. Erinevalt sisejäähallidest ei broneerita Uisuparkides jääd treeninguteks, seega võid kindel olla, et kui tuleb soov uisutama minna, siis selleks on lahtiolekuaegadel alati ka võimalus.

Vanalinna Uisupark 

Tegu on iidse Tallinna vanalinna südames asuva unikaalse pop-up-uisuväljakuga, mis avatakse detsembri alguses ja suletakse märtsi lõpus või aprilli alguses kevadpäikese saabudes. Ajaloolise Niguliste kiriku kõrval, Harju tänaval asuvale Uisuparki on oodatud liuglema kõik linnaelanikud ja turistid. 

Vanalinna Uisupark

Vanalinna Uisupark

Uskumatu, aga sel hooajal alustas Vanalinna Uisupark juba oma 15. hooaega. Endise nimega Harju tänava uisuplats on armsaks saanud paljudele. 15. aasta jooksul on vanalinna uisuväljakul tehtud koguni 504 259 külastust. Tihe sagimine Uisupargis toimub jõulukuul. Just siis seame sammud vanalinna, et külastada jõuluturgu, nautida sooja glögi ja muidugi uisutada!

Suure panuse külastuste arvu on andnud Tallinna koolid. Kooligruppidele on uisutamine tasuta ja aina enam koole otsustab oma liikumistunnid läbi viia just uisutades.  Viimasel neljal hooajal on meid külastanud keskmiselt ühe hooaja jooksul 21 578 koolilast. Eestimaa talved on olnud heitlikud ja nn head suusailma on jäänud järjest vähemaks. Nii ongi saanud suusaveerandist uisuveerand.

Nõmme Uisupark

Nõmme Gümnaasiumi hoovis asuv armas pop-up-uisuväljak ootab jääle detsembri algusest märtsi keskpaigani. Sel hooajal alustab Nõmme mändide keskel Uisupark oma kolmandat hooaega. Esimesel kahel hooajal oli Nõmme Uisupark avatud kummalgi aastal täpselt 100 päeva. Nende kahe hooaja jooksul on uisuparki külastatud kokku 38 118 korral, sh on koolilaste poolt tehtud 15 648 külastust. Keskmiselt on iga lahtioleku tunni kohta jääväljakul 17 uisutajat. Kokku on meil klientide teenindamiseks ja uisutamiseks 850 m2 ja seda kõike värskes õhus. Värske õhk teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks!

Nõmme Uisupark

Nõmme Uisupark

Nõmme Uisupargis leiad ka armsa tänavakohviku “Kooker”. Mis saaks olla parem maiuspala kui värskelt küpsetatud minipannkoogid? “Kooker” tänavakohviku koogimeistrid hoolitsevad selle eest, et võrratult maitsvad minipannkoogid ja soojendavad kuumad joogid Teile valmistada just siis, kui väikeseks puhkepausiks paras aeg on.

Nõmme Uisupark

Nõmme Uisupargi tänavakohvik “Kooker”

Mustamäe Uisupark

Pealinnas Vilde tee 69 avatud Mustamäe Uisupark on meie liuväljadest kõige noorem ja alustas äsja oma teist hooaega. Eelmise hooaja avatud oldud kolm kuud näitasid, et Mustamäe talispordihuvilised hindasid uut liuvälja kõrgelt. Hooaja jooksul külastas uisuparki kokku 24 200 inimest, kooliõpilasi sealhulgas 10 232.

Mustamäe Uisupark

Mustamäe Uisupark

Mustamäe Uisupark ootab liuglema kõiki huvilisi. Lapsed, täiskasvanud, sõpruskonnad, koolirühmad, töökollektiivid. Imeilus valgustus, mõnus muusika ja suurepärane atmosfäär toovad meie juures loodetavasti naeratuse näole igale uisutajale. Loomulikult leiab ka Mustamäe Uisupargist tänavakohviku “Kooker”, kelle minipannkoogid lausa sulavad suus!

Jää meiega!

 

 

 

 

 

Est